Mores pamatskola piedāvā apgūt obligāto pirmsskolas izglītības programmu

Sākot no 1,5 gadu vecuma, vispārējā izglītībā un speciālajā izglītībā šādās licencētās un akreditētās izglītības programmās:
  • Vispārējās pirmsskolas izglītības programma, programmas kods 01011111;
  • Speciālā pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar jauktiem attīstības traucējumiem kods 01015611;
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, programmas kods 01015811;
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015911.
Skolā nodrošina pirmsskolas izglītības programmas apguvi divas jaukta vecuma grupiņās:
  • 1,5–4 gadus
  • 5–6 gadus veciem bērniem.
Pirmsskolas grupiņu darba laiks ir no plkst. 7.00 līdz plkst. 18.00.
Skolā tiek nodrošināta individuāla pieeja katram bērnam. Mazais bērnu skaits grupiņā ļauj izmantot dažādas metodes un organizēt nodarbības ārā svaigā gaisā. Mores skolas grupiņu lielākā vērtība ir priecīgs un laimīgs bērns radošajā procesā.  Nodarbības tiek īstenotas praktiski darbojoties, katrā dienā ir lielisks piedzīvojums ar jaunām zināšanām, rotaļām un prasmēm, kas iegūtas draugu lokā. Grupas iekārtotas interešu zonās, lai attīstītu katrā bērna īpašo talantu un intereses. Bērni apgūst dažādas prasmes – mācās rakstīt, lasīt, dziedāt, rēķināt un apgūt pat teātra mākslu. Visi pirmsskolas bērni beidzot obligāto apmācību prot lasīt.
Bieži nodarbības tiek īstenotas ārā. Ārā notiek nodarbības, kurās bērni teorētiski un praktiski var darboties. Pie skolas ir siltumnīca, kurā bērni jau agri pavasarī darbojas praktiski – sējot, laistot, ravējot, vērojot procesu, kā no sēkliņas izaug augi, kurus paši pēc tam var nogaršot. Pirmsskolas grupiņas atrodas ļoti mierīgā vietā ar plašu pagalmu un norobežotu rotaļlaukumu.
Pirmsskolas grupiņas aktīvi iesaistās skolas ārpusstundu pasākumos un skolas ikdienā, nodrošinot bērniem vieglāku adaptāciju, pārejot mācīties uz 1. klasi. Skolā ir profesionāli pedagogi un atbalsta personāls (psihologs, sociālais pedagogs, speciālais pedagogs, logopēds), skolā uz vietas tiek gatavotas maltītes, tāpēc tās vienmēr svaigas un siltas. Skolā valda tolerance, atbildība, patriotiskums, sadarbība un radošums.
Nokļūšanai uz skolu AS “CATA” nodrošina autobusu reisus – Nr.5087 “Sigulda–More–Jūdaži–Sigulda–More” un Nr.5610 “Nītaure–More–Ķēči–Nītaure”. Papildu informācija par bezmaksas autobusu maršrutiem pieejama šeit. Autobusā tiek nodrošināts skolas darbinieks – autobusa pavadonis, kas pieskata bērnu.
Visiem interesentiem iespējams apmeklēt un iepazīties ar skolu, iepriekš piesakot savu vizīti [email protected].
Uzņemšanai pirmsskolas izglītības programmām Mores pamatskolā, iespējams izvēloties cilni “Uzņemšana”